Набір слухачів на курси підвищення кваліфікації

Доброго дня, шановні колеги!

Інформуємо Вас, що в 2-му семестрі 2020-21 н.р. НМК «ІПО» продовжує набір слухачів на курси підвищення кваліфікації.
Перелік програм та порядок реєстрації на навчання науково-педагогічних працівників (НПП) Університету надано в
«Інформаційному листі щодо підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського в НМК «ІПО» у 2020-2021 н.р.».

Інформаційний лист із Додатком було розіслано факультетам на початку навчального року, розміщено на сайті НМК «ІПО» за посиланням:
http://ipo.kpi.ua/povyshenie_kvalif/pidvish-kvalif-spivrob-kpi/ , і
також додається до цього повідомлення.

Звертаємо увагу:  Загальна заявка від Факультету/Інституту/Кафедри має підтверджуватися особистою
реєстрацією науково-педагогічних працівників через он-лайн форму за посиланням: https://tinyurl.com/nmkipo2020 [2].

Тільки наявність цих двох реєстрацій дають змогу враховувати заявки при формуванні навчальних груп.

У разі, якщо співробітники Університету вже здійснили обидві реєстрації і чекають на формування групи за відповідною програмою, додаткової або повторної реєстрації виконувати не потрібно.

Формування груп та складання графіку навчання відбувається в залежності від кількості отриманих заявок на ту чи іншу програму підвищення кваліфікації.

Після формування групи всі слухачі отримують повідомлення на свою електронну пошту.
Якщо заявок на обрану програму підвищення кваліфікації недостатньо для формування групи, тим, хто подав
заявки, пропонуються інші курси.

З питаннями можна звертатися за e-mail:
або за телефоном:  (044) 204-99-63 (Вт., Чт. з 12.00 до 16.00)

Last Updated on Sunday, 14 February 2021 09:35