До уваги усіх, хто зацікавлений участю у науково-інноваційних проектах Європейського Союзу.

На єдиному порталі Європейської Комісії опубліковано перелік відкритих конкурсів, що спрямовані на залучення третіх сторін до участі у проєктах, які вже отримали гранти в рамках науково-інноваційної програми ЄС «Горизонт 2020» та успішно реалізуються в даний час. Деякі з представлених конкурсів закінчуються вже наприкінці травня цього року,а деякі триватимуть аж до 2022 року. Пропозиції скеровані до широкого кола учасників, від індивідуальних підприємців та засновників стартапів до членів дослідницьких груп та незалежних розробників, а обсяги фінансування, яке можуть отримати переможці, вагаються від кількох до кількасот тисяч Євро – в залежності від бюджету проєкту.

Запрошуємо вас самостійно ознайомитись із умовами кожного з відкритих конкурсів на відповідній сторінці порталу (посилання), щоб повною мірою скористатися з прав та можливостей, що надані Україні як асоційованому члену програми «Горизонт 2020» нарівні з країнами Європейського Союзу. Список конкурсів періодично оновлюється, тому радимо стежити за оголошеннями.

Last Updated on Saturday, 16 May 2020 16:43