Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Олімпіади

V загальноуніверситетська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки

E-mail Print PDF

Підсумки І етапу V Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ»

20-21 травня 2015 року кафедрою нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ» у номінаціях:

«Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Побудова кресленика деталі за її аксонометричним зображенням в системах AutoCAD та КОМПАС»;

«Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне моделювання в системі AutoCAD»;

«Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне твердотільне моделювання в системі КОМПАС».

В олімпіаді взяли участь 100 студентів з 1 інституту та 7 факультетів:

радіотехнічний факультет – 21 студент;

факультет електроніки – 12 студентів;

приладобудівний факультет – 25 студентів;

теплоенергетичний факультет – 24 студенти;

інженерно-хімічний факультет – 3 студенти;

факультет біотехнології та біотехніки – 9 студентів;

факультет авіаційних та космічних систем – 1 студент,

фізико-технічний інститут – 5 студентів.

Переможці у номінації «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Побудова кресленика деталі за її аксонометричним зображенням в системах AutoCAD та КОМПАС» (дата проведення – 20 травня 2015 року):

Міс­це

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Ф/І

Група

Викладачі, керівники гуртків

лекції

практичні заняття

Призові місця:

1

Доценко Олександр Костянтинович

ПБФ

ПБ-41

Бакалова Валентина Миколаівна

Бакалова Валентина Миколаівна

2

Середенко Віталій Вікторович

ФЕЛ

ДЕ-42

Тимкович Галина Іванівна

Тимкович Галина Іванівна

3

Сувала Андрій Володимирович

ПБФ

ПБ-41

Бакалова Валентина Миколаівна

Махорін  Ярослав Генадійович

Заохочувальні місця:

4

Лапуненко  Володимир Володимирович

ФАКС

ВП-42

Тимкович Галина Іванівна

Тимкович Галина Іванівна

Переможці у номінації «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне моделювання в системі AutoCAD» (дата проведення – 21 травня 2015 року):

Міс­це

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Ф/І

Група

Викладачі, керівники гуртків

лекції

практичні заняття

Призові місця:

1

Серга Андрій Вадимович

РТФ

РА-42

Гнітецька Галина Омільянівна

Лазарчук Марга-рита Валентинівна

2

Григорович Юлія Володимирівна

ФЕЛ

ДК-42

Надкернична Тетяна Миколаївна

Лебедєва Ольга Олександрівна

3

Печонка Мирослава Миколаївна

ПБФ

ПБ-42

Бакалова Валентина Миколаівна

Бакалова Валентина Миколаівна

Переможці у номінації «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне твердотільне моделювання в системі КОМПАС» (дата проведення – 21 травня 2015 року):

Міс­це

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Ф/І

Група

Викладачі, керівники гуртків

лекції

практичні заняття

Призові місця:

1

Шапка Андрій  Володимирович

ФБТ

БІ-41

Коломійчук Наталія Миколаївна

Коломійчук Наталія Миколаївна

2

Чикиринда Владіслав Петрович

ФБТ

БМ-41

Коломійчук Наталія Миколаївна

Коломійчук Наталія Миколаївна

3

Заворітний Іван Володимирович

ФБТ

БІ-41

Коломійчук Наталія Миколаївна

Коломійчук Наталія Миколаївна

Заохочувальні місця:

4

Брижук Євгеній Вікторович

ТЕФ

ТЯ-41

Білицька Надія Василівна

Білицька Надія Василівна

Завдання для номінації «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Побудова кресленика деталі за її аксонометричним зображенням в системах AutoCAD та КОМПАС»

Завдання для номінацій «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне моделювання в системі AutoCAD» та «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне твердотільне моделювання в системі КОМПАС». Результат

Last Updated on Sunday, 21 June 2015 07:37
 

V всеуніверситетська олімпіада з інженерної графіки

E-mail Print PDF

Вітаємо переможців та учасників всеукраїнськї студентської олімпіади в номінації "Інженерна графіка"!

Номінація "Одинарне проникнення"
І місце - Шендрик А. М., гр. ХД-41, ХТФ, викладач Подима Г. С.
ІІ місце - Гурєєв М. В.., гр. ОТ-41, ІЕЕ, викладач Бакалова В. М.
Дембровський Ф. В., гр. ОЕ-41, ІЕЕ, викладач Бакалова В. М.
ІІІ місце - Соїч А. В., гр. ДЕ-42, ФЕЛ, викладач Тимкович Г. І.
Бондарчук М. В., гр. ХО-41, ХТФ, викладачі Лазарчук М. В., Колосова О. П.
Заохочувальні місця: Колісник Д. І., гр. ФЛ-42, ІФФ, викладачі Гумен О. М., Коломієць Н. Я.
Добровольський М. С., гр. ОН-41, ІЕЕ, викладач Бакалова В. М.,
Кияниченко О. О., гр. ОН-41, ІЕЕ, викладач Бакалова В. М.,
Постоєнко І. В., гр. ТС-42, ІТС, викладач Півень Н. В.,

Номінація "Подвійне проникнення"
І місце -  Марисюк Б. О., гр. ТС-42, ТЕФ, викладачі Білицька Н. В., Мартиненко Г. С.
ІІ місце - Лєгитін І. А., гр. ДК-41, ФЕЛ, викладачі Надкернична Т. М., Лазарчук М. В.
Майстренко О. О., гр. ТП-41, ТЕФ, викладач Білицька Н. В.,
ІІІ місце - Горошенко О. Ф., гр. ТК-41, ТЕФ, викладач Гетьман О. Г.,
Брижук Є. В., гр. ТЯ-41, ТЕФ, викладачі Білицька Н. В., Гетьман О. Г.,
Заохочувальні місця:
Науменко Д. А., гр. ТС-41, ТЕФ, викладачі Білицька Н. В., Гетьман О. Г.,
Союк Г. С., гр. МВ-41, ВПІ, викладачі Михлевська Н. В., Лебедєва О. О.
Кобилянська О. О.,  гр. ТС-41, ТЕФ, викладач Білицька Н. В.,
Руденко Ю. Ю. гр. ТЯ-41, ТЕФ, викладач Гетьман О. Г.

Задачі з олімпіади "Інженерна графіка" 2014 рік

Last Updated on Monday, 15 December 2014 12:42
 

IV загальноуніверситетська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки 2014 рік

E-mail Print PDF

IV загальноуніверситетська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки відбудеться на базі комп'ютерних класів НТУУ "КПІ" (13 корпус) 21-22 травня 2014 року о 16-00.
Перший рівень - 2d моделювання - 21 травня. Другий рівень - 3d моделювання - 22 травня.

Last Updated on Tuesday, 19 May 2015 20:04
 

III загальноуніверситетська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки

E-mail Print PDF

III загальноуніверситетська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки 2013 рік

Варіанти завдань Рівень1 Рівень 2

Last Updated on Tuesday, 19 May 2015 20:05
 

І загальноуніверситетська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки. 2011 рік.

E-mail Print PDF

В НТУУ «КПІ» проведено олімпіаду  з інженерної та комп'ютерної графіки

17, 19 травня 2011 року фізико-математичним факультетом проведена загальноуніверситетська олімпіада для студентів університету з дисципліни «Інженерна та комп'ютерна графіка». В олімпіаді прийняли участь 145 студентів з 8 факультетів і 3 інститутів університету.

Найбільшою кількістю учасників були представлені наступні підрозділи університету: ФЕЛ - ЗО студентів, ІФФ - 20, ПБФ - 17, ТЕФ - 16, ММІФ - 15, ІХФ-13.

У номінації «Інженерна та комп'ютерна графіка. Робочі кресленики» призові місця отримали:ol

I місце - робота Степановича Анатолія Миколайовича, група ЛН-01, ІХФ;

II місце - робота Стасюка Юрія Петровича, група БМ-01, ММІФ;

III місце — робота Степаненко Богдана Олександровича, група ТА-01, ТЕФ.

У номінації «Інженерна та комп'ютерна графіка. Тривимірне твердотільне

моделювання в системі AutoCAD» призові місця отримали:

I місце - робота Клетченкова Микити Олексійовича, група ДЕ-02, ФЕЛ;

II місце - робота Попова Антона Володимировича, група РТ-01, РТФ;

III місце — робота Бабчинського Антона Андрійовича, група РС-01, РТФ.

У номінації «Інженерна та комп'ютерна графіка. Тривимірне твердотільне моделювання в системі КОМПАС» призові місця отримали:

I місце - робота Чернюка Олександра Олександровича, група РС-01, РТФ;

II місце - робота Веселова Євгена Вікторовича, група ТЯ-01, ТЕФ;

III місце — робота Золотарьова Артема Андрійовича, група ТП-71, ТЕФ.

За виявлені здібності при розв'язанні складних завдань з Інженерної та комп'ютерної графіки, високі досягнення в оволодінні дисципліною відзначені ще 5 студентів:

Вістизенко Євген Віталійович, група РТ-01, РТФ;

Дубровка Роман Ростиславович, група РТ-01, РТФ;

Собченко Іван Васильович, група РБ-01, РТФ;

Андреєв Юрій Олександрович, група ТЯ-01, ТЕФ;

Шлапак Ігор Ігорович, група ТЯ-02, ТЕФ.

З 14 відзначених робіт 6 робіт студентів ТЕФ, 5 - РТФ, по 1 — ІХФ, ФЕЛ, ММІФ.

Вітаємо переможців з досягнутими результатами.

Варіанти завдань І рівня

л8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ol3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Варіант завдання ІІ рівня

 

dd

Last Updated on Tuesday, 19 May 2015 20:05
 


Page 2 of 2