ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Прикладна геометрія, інженерна графіка та об'єкти інтелектуальної власності"

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів та студентів прийняти участь у ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Прикладна геометрія, інженерна графіка та об'єкти інтелектуальної власності".

Дата проведення: 12 червня 2024 р.

Форма проведення: дистанційна.

Мета: обмін інформацією щодо нових наукових результатів, встановлення та розширення зв’язків між ученими, які працюють у галузі прикладної геометрії, інженерної графіки та об’єктів інтелектуальної власності, розширення зв’язків між вітчизняними та зарубіжними навчальними й науковими закладами, залучення студентів до наукової роботи, розвитку та реалізації їх творчого потенціалу.

Вимоги щодо оформлення тез (статей) у 2024 році

Last Updated on Monday, 06 May 2024 20:44