Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Новини та анонси

Оголошено конкурс на номінацію “Молодий викладач-дослідник” 2024 року

E-mail Print PDF

У конкурсі на номінацію «Молодий викладач-дослідник» можуть брати участь науково-педагогічні працівники, основним місцем роботи яких є КПІ ім. Ігоря Сікорського, (не менше ніж 0,25 ставки), які мають аудиторне педагогічне навантаження не менше 100 годин, окрім викладацької роботи провадять активну науково-дослідну роботу, зокрема: готують кадри вищої кваліфікації, здійснюють керівництво науковою роботою здобувачів вищої освіти, публікують результати своїх робіт у провідних вітчизняних та закордонних наукових виданнях, монографіях, підручниках тощо.

Згідно Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» від 26.11.2015 № 848-VIII (зі змінами) – участь у Конкурсі можуть брати вчені віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчені віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук.

Процедура подання – заповнюється анкета з додатком що підтверджує кожен показник за посиланням до 15 січня 2025р.

Last Updated on Sunday, 01 December 2024 19:14
 

Другий календарний контроль у осінньому семестрі 2024/2025

E-mail Print PDF

02 грудня розпочнеться другий календарний контроль осіннього семестру, який триватиме до 14 грудня. Для отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю з кожної дисципліни, студенти мають отримати не менше 50% від максимально можливої кількості балів на даний час.

Другий календарний контроль осіннього семестру 2024/2025 буде проведено, щоб студенти, викладачі і кафедри могли бачити повну картину щодо стану виконання індивідуальних навчальних планів. Якщо у студентів є поважні обставини, що ускладнюють можливість виконувати навчальний план, вони мають повідомити кураторів та викладачів.

 

Перший календарний контроль осіннього семестру 2024/2025

E-mail Print PDF

Увага! У понеділок, 14 жовтня 2024, починається перший календарний контроль осіннього семестру 2024/2025!

Календарний контроль (КК) #mce_temp_url# виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують бали за певні види завдань з кожної дисципліни, згідно з рейтинговою системою оцінювання #mce_temp_url# (РСО).

Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ» (https://ecampus.kpi.ua/login). Результати КК заносяться викладачами у модуль «Календарний контроль» кампусу.

Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по КК?

•  Має бути виконано весь обсяг робіт, передбачених навчальним планом з певної дисципліни на момент контролю – детальніше прописано в рейтинговій системі оцінювання/силабусі з даної дисципліни або ж cтуденти можуть уточнити у викладача.

Чи можна виправити результати КК?

•  Студенти можуть надолужити відставання з певної дисципліни і закрити всі поточні борги до моменту проведення наступного календарного контролю, заліку чи екзамену. Але факт незадовільного результату календарного контролю змінити не можна.

При виставленні результатів КК в АІС «Електронний кампус» викладачам слід враховувати, що 26.10.2024 до 23:59 крайній термін внесення результатів календарного контролю у відповідний модуль Електронного кампусу. Жодні відкривання даного модулю для внесення результатів після цієї дати є неможливими!

Деталі:

•  Коротко у телеграм #mce_temp_url# про календарний контроль.

•  Детально у телеграм #mce_temp_url# про календарний контроль.

•  Виставлення результатів #mce_temp_url# календарного контролю: що таке «НВ», «А», «НА».

Календар графіку навчального процесу 2024-2025 н.р. #mce_temp_url#()

KПItalks: Тетяна Хижняк: «Поговоримо про важливе: поточний, календарний, семестровий контроль – що це та навіщо?»#mce_temp_url#

 

 

Last Updated on Friday, 11 October 2024 12:00
 

КПІ - 126 років! Вітання ректора

E-mail Print PDF

Шановні політехніки!

Наша альма-матер,

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», відзначає свою 126-ту річницю!

Заснований 1898 року, КПІ був сучасником кількох держав і політичних режимів, але завжди був відданим своїй місії — підготовці висококваліфікованих фахівців та проведенню перспективних досліджень.

Серед вихованців КПІ — всесвітньо відомі інженери: Борис Патон, Ігор Сікорський, Сергій Корольов, Архип Люлька, Лев Люльєв та багато інших.

Сучасний КПІ є одним із найбільших технічних університетів Європи, який продовжує славетні традиції своїх засновників і попередників. Історія КПІ — це історія великих досягнень, відкриттів та розробок і водночас — величних людей, які змінюють світ.

Київська політехніка — це професіонали та патріоти, які здатні творити майбутнє високотехнологічної України!

З днем народження КПІ!

 

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко

 

12 червня 2024р. відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Прикладна геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності»

E-mail Print PDF

12 червня 2024 р. відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Прикладна геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності» на базі кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Національного технічного університету України «КПІ»  імені Ігоря Сікорського. Співорганізаторами конференції є Академія наук вищої освіти України та Українська асоціація з прикладної геометрії.

Міжнародний Програмний комітет представляли українські вчені та зарубіжні колеги, зокрема: Oksana Budnyk (University of Occupation Safety Management in Katowice, Poland); Pavlo Mamontov, PLC Engineer, Premiere Automation, USA.

За результатами проведеного заходу підготовлено збірник - ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Прикладна геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності»: зб.наук.праць ХІІІ Міжн. наук.-практ. конф., 12 червня 2024р. Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. 154 с., у якому  представлено наукові праці учасників конференції.

На сайті наукової періодики України опубліковано поточний випуск збірки матеріалів нашої останньої конференції. Кожній статті надано унікальний номер ідентифікатора DOI . Посилання на поточний випуск збірки https://jagegip.kpi.ua/issue/view/17978#mce_temp_url#

Збірник Випуск 13


Last Updated on Saturday, 31 August 2024 09:14
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  10 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 10