Відкрита університетська студентська олімпіада з «Нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ »

Номінації:

• «Тривимірне моделювання в системі AutoCAD»,
  • «Тривимірне моделювання в системі КОМПАС»,
  • «Побудова кресленика деталі за її аксонометричним зображенням в системах AutoCAD та КОМПАС».

Проведення: 20.05.2021 о 16.00
Реєстрація: до 12.00 17.05.2021 у Telegram – каналі ДНВР
Де: ZOOM, запрошення буде отримано у листі – відповіді після закінчення реєстрації (посилання на реєстрацію https://forms.gle/vvNnk8EESMyrnyqR8)
Для кого: для студентів

Встановлення результатів: по кожній номінації окремо для студентів 1 курсу та для старшокурсників
Оприлюднення результатів: у Telegram – каналі ДНВР, на сайті кафедри geometry.kpi.ua
Де можна подивитися завдання попередніх олімпіад:
Завдання 1 етапу всеукраїнської олімпіади 2019 р.
І етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ» 2018 р.
III загальноуніверситетська олімпіада з інженерної та комп'ютерної графіки 2014 р.

Відповідальна особа:
доцент кафедри нарисної геометрiї, iнженерної та комп'ютерної графiки ФМФ,
Гетьман Олександра Георгіївна
Телефон: 098-435-44-27