Стажування за кордоном

Асистент кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Мартиненко Ганна проходить стажування в Центрі досліджень проблем нерозповсюдження Монтерейського інституту міжнародних досліджень (США).

Ця програма - одна з перших у світі професійних навчальних програм, присвячена питанням нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ), контролю над озброєнням та роззброєння і призначена допомогти молодим фахівцям отримати глибоке розуміння правових, політичних, регіональних та технічних аспектів нерозповсюдження ЗМЗ та розвинути навички, необхідні для позитивного впливу на політику контролю над зброєю та нерозповсюдження зброї на національній та на міжнародній аренах.

Основна мета програми – підготувати нове покоління експертів у галузі нерозповсюдження ЗМЗ, надати їм знання та розуміння режиму нерозповсюдження та міжнародного процесу формування політичних стратегій, а також навчитися формувати позиції країн для забезпечення обмеження поширення небезпечних матеріалів та технологій.

Last Updated on Wednesday, 27 May 2020 05:16