Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Матеріальна база кафедри сформована на основі фізико-математичного факультету. У розпорядженні кафедри знаходяться приміщення на 8-у поверсі 7 корпусу. А саме :

• Методичний кабінет (ауд. 831 корпус 7), в якому зібрано навчально-методичну літературу з нарисної геометрії (32 примірника різних найменувань), інженерної графіки (23 прим.), прикладної геометрії (15 прим.) та технічного креслення (34 прим.). Використовується для самостійної роботи студентів.
  • Навчальні аудиторії 805, 806, 809, 810, 818, 819, 823, 825, 827, 830, 832, 835, розраховані на 30 студентів і прзначені для проведення лекції та практичних занять з дисциплін кафедри. Аудиторії забезпечені роздатковим матеріалом для виконання креслеників з натури, плакатами, таблицями та методичними посібниками для вивчення дисциплін кафедри та виконання індивідуальних завдань..
  • Лабораторії комп’ютерних технологій -приміщення 811 (13 комп’ютерів) та 812 (12 комп’ютерів) для проведення компютерних практикумів з студентами фізико-математичного факультету.