Узагальнення візієри

Узагальнення візієри / Г.М. Коваль // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – К.: КНУБА, 2012. – Вип. 89. – С.202 – 206.

На основі відомого способу утворення однієї з визначних плоских раціональних кривих третього порядку – візієри – запропоновано спосіб утворення родини кубічних раціональних кривих та виконано дослідження отриманих кривих.

Обобщение визиеры

Г.М. Коваль

На основе известного способа образования одной из замечательных плоских рациональных кривых третьего порядка – визиеры – предложен способ образования семейства кубических рациональных кривых и выполнено исследование полученных кривых.

Generalization of a viziera

G. Koval

It was offered a method of formation of the cubic rational curves family and carried out their research on the basis of a known method of formation of one of the remarkable flat rational curves of the third order – a viziera.

Стаття повністю

Last Updated on Saturday, 22 September 2012 20:06