Вірченко Г.А. Формування ліній перетину поверхонь як складових елементів комбінованих геометричних об’єктів / Г.А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 27. – Харків: ХДУХТ, 2010. – С. 28-31.

Висновки. Розроблені прийоми формування ліній перетину поверхонь як структурно-параметричних елементів різноманітних геометричних об’єктів дозволяють забезпечити достатньо високу гнучкість геометричних моделей у системах автоматизованого конструювання, наприклад, машинобудівного профілю.

Подані в даній публікації математичні основи комп’ютерного моделювання потребують свого подальшого теоретичного та практичного наукового опрацювання.

Читати статтю повністю

Список літератури

1. Ванін В.В. Визначення та основні положення структурно-параметричного геометричного моделювання / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 23. – Харків: ХДУХТ, 2009. – С. 42-48.

2. Вірченко Г.А. Деякі прийоми та алгоритми структурно-параметричного синтезу геометричних об’єктів / Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4, т. 48. – Мелітополь: ТДАТУ, 2010. – С. 63-68.

3. Вірченко Г.А. До питання обчислення перетинів довільних просторових параметричних кривих / Г.А. Вірченко // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – Вип. 81. – К.: КНУБА, 2009. – С. 102-106.

4. Вірченко Г.А. Розрахунок перетинів довільних параметричних поверхонь / Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4, т. 41. – Мелітополь: ТДАТУ, 2009. – С. 119-125.

5. Вірченко Г.А. Обчислювальний алгоритм розрахунку перетину багатогранників / Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету – Вип. 4, т. 44. – Мелітополь: ТДАТУ, 2009. – С. 112-115. 6. Роджерс Д. Математические основы машинной графики: Пер. с англ. / Роджерс Д., Адамс Дж. – М.: Мир, 2001. – 604 c.

Last Updated on Monday, 04 June 2012 07:10