Структурно-параметричний підхід як засіб удосконалення геометричних алгоритмів

Вірченко Г.А. Структурно-параметричний підхід як засіб удосконалення геометричних алгоритмів / Г.А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 26. – Харків: ХДУХТ, 2010. – С. 81-84.

У статті розглянуто питання застосування структурно-параметричної методології для підвищення ефективності обчислювальних геометричних алгоритмів.

Висновки. Подана тематика є доволі актуальною й перспективною для сучасного етапу розвитку теорії і практики прикладної геометрії та інженерної графіки. Структурно-параметричну методологію може бути застосовано й для інших, крім проаналізованих алгоритмів вирішення позиційних задач.

Читати статтю повністю

Список літератури

1. Ванін В.В. Геометричне моделювання – одна з основ автоматизованого проектування об’єктів і процесів машинобудування / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4, т. 43. – Мелітополь: ТДАТУ, 2009. – С. 3-10.

2. Ванін В.В. Визначення та основні положення структурно-параметричного геометричного моделювання / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 23. – Харків: ХДУХТ, 2009. – С. 42-48.

3. Фокс А. Вычислительная геометрия. Применение в проектировании и на производстве: Пер. с англ. / А. Фокс, М. Пратт – М.: Мир, 1982. – 304 с.

4. Роджерс Д. Математические основы машинной графики: Пер. с англ. / Д. Роджерс, Дж. Адамс – М.: Мир, 2001. – 604 c.

5. Ванін В.В. Структурно-параметричні геометричні моделі як основа для узгодженої розробки літака на стадії ескізного проектування / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко, І.В. Ванін // Наукові вісті НТУУ «КПІ». – №4. – К.: НТУУ «КПІ», 2006. – С. 35-41.

6. Вірченко Г.А. До питання обчислення перетинів довільних просторових параметричних кривих / Г.А. Вірченко // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – Вип. 81. – К.: КНУБА, 2009. – С. 102-106.

7. Вірченко Г.А. Розрахунок перетинів довільних параметричних поверхонь / Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4, т. 41. – Мелітополь: ТДАТУ, 2008. – С. 119-125.

8. Вірченко Г.А. Обчислювальний алгоритм розрахунку перетину багатогранників / Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4, т. 44. – Мелітополь: ТДАТУ, 2009. – С. 112-115.

Last Updated on Monday, 04 June 2012 07:15