Публікації Вирченка Г. А.

1. Вірченко Г.А. Структурно-параметричний підхід як засіб удосконалення геометричних алгоритмів / Вірченко Г.А. // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 26. – Харків: ХДУХТ, 2010. – С. 81-84.

2. Вірченко Г.А. Структурно-параметричний підхід як загальна методологія комп’ютерного геометричного моделювання об’єктів машинобудування / Вірченко Г.А. // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – Вип. 83. – К.: КНУБА, 2010. – С. 146-152.

3. Вірченко Г.А. Структурно-параметричні методи апроксимації як засоби вирішення задач оптимізації / Вірченко Г.А. // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4. Прикл. геом. та інж. граф. – Т. 47. – Мелітополь: ТДАТУ, 2010. – С. 61-66.

4. Вірченко Г.А. Деякі прийоми та алгоритми структурно-параметричного синтезу геометричних об’єктів / Вірченко Г.А. // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4. Прикл. геом. та інж. граф. – Т. 48. – Мелітополь: ТДАТУ, 2010. – С. 63-68.

5. Вірченко Г.А. Використання структурно-параметричного підходу для комп’ютерної візуалізації багатовимірних геометричних об’єктів / Вірченко Г.А. // Технічна естетика і дизайн. – Вип. 7. – К.: Віпол, 2010. – С. 68-73.

6. Вірченко Г.А. Комбіновані геометричні об’єкти на основі кривих і поверхонь / Вірченко Г.А. // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – Вип. 86. – К.: КНУБА, 2010. – С. 226-231.

7. Вірченко Г.А. Формування ліній перетину поверхонь як складових елементів комбінованих геометричних об’єктів / Вірченко Г.А. // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 27. – Харків: ХДУХТ, 2010. – С. 28-31.

8. Вірченко Г.А. Рекурсивний метод обчислення довжини довільної параметричної кривої / Вірченко Г.А. // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4, т. 49. – Мелітополь: ТДАТУ, 2011. – С. 84-88.

9. Вірченко Г.А. Деякі питання використання геометричних засобів для підвищення ефективності розв’язування задач оптимізації в машинобудуванні / Вірченко Г.А. // Теорія та практика раціонального проектування, виготовлення і експлуатації машинобудівних конструкцій: Праці 2-ї міжн. наук.-техн. конференції. – Львів: КІНПАТРІ ЛТД, 2010. – С. 99-100.

10. Virchenko G.A. Modern computer geometrical modelling as a means of efficiency increasing of technical research activities / Virchenko G.A. // Материали за 7 международна научна практична конференция «Бъдещите изследвания». Том 14. Съвременни технологии на инфомации. – София: «Бял ГРАД БГ» ООД, 2011. – С. 3-5.

11. Virchenko G.A. Progressive trends of modern engineering computer graphics development / Virchenko G.А. // Materialy VII mezinarodni vedecko-prakticka konference «Moderni vymozenosti vedi». – Dil 16. Moderni informacni technologie. – Praha. Publishing House «Education and Science», 2011. – P. 32-34.