Вимоги до оформлення тез конференції

Наукові тези обов'язково повинні мати наступні необхідні елементи: постановка проблеми у загальному вигляді; аналіз останніх досліджень і публікацій; формулювання цілей тез; виклад основного матеріалу дослідження; висновки з даного дослідження.

Тези можна подавати українською, російською англійською мовою. Тези повинні бути набрані у текстовому редакторі не нижче MS WORD 2000 формату А4 (297x210 мм). Нумерацію сторінок не виконувати. Обсяг тез – 2-3 сторінки.

Параметри сторінки: верхнє, нижнє та ліве поле – 30 мм, праве поле 25 мм.

Шапка тез: індекс УДК, ініціали та прізвища авторів, назва організації - набираються з нового рядка шрифтом Time New Roman розміром 14 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюються по лівому краю. Назва тез розміщується на 10 мм нижче назви організації, набирається великими літерами шрифтом Агіаі розміром 14 пт з напівжирним виділенням і вирівнюється по центру.

Анотація українською мовою розміщуються на 10 мм нижче назви тез, набирається з абзацного відступу 10 мм шрифтом Time New Roman розміром 14 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.

Нижче анотації обов'язково вказуються ключові слова ( до 5 словосполучень).

Основний текст розміщується на 10 мм нижче анотації, набирається після абзацного відступу 10 мм шрифтом Time New Roman розміром 14 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.

Для набирання формул застосовувати редактор формул MS WORD (використовувати шрифти: Symbol, Time New Roman; розміри шрифтів: звичайний 14 пт, крупний індекс 8 пт, дрібний індекс 6 пт, крупний символ 18 пт, дрібний символ 12 пт).

Якщо в тезах присутні ілюстрації, необхідно розташовувати їх по тексту, вирівнюючи підписи (Рис. 1. Схема ...) по ширині з абзацного відступу 10 мм. Ілюстрації повинні бути чіткими та контрастними.

Таблиці розташовувати по тексту, причому їх ширина повинна бути на 10 мм менша ширини рядка. Над таблицею поставити її порядковий номер (Таблиця 1), вирівнюючи по правому краю, під яким розмістити назву таблиці вирівнюючи по центру.

Бібліографія подається загальним списком в кінці тез згідно з вимогами ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 через 10 мм від останнього рядка.

Електронну копію тез та файл з адресою електронної скриньки та контактним телефоном автора (авторів) необхідно надіслати у форматі MS WORD на адресу:

Тел. для довідок: (+38)067-997-75-75, Яблонський Петро Миколайович;

(+38)050-387-17-04, Юрчук Володимир Петрович

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

УДК 515.2:536.3:664.8 (14 пт, зліва)

Прізвище, ініціали, вчений ступінь (14 пт, зліва)

Назва організації (населений пункт, країна) (14 пт, курсив, зліва)

1 вільний рядок

НАЗВА ТЕЗ (Arial, 14 пт, напівжирний, центр)

1 вільний рядок

Анотація (українською) (14 пт, курсив, по ширині)

1 вільний рядок

Ключові слова (українською) (14 пт, курсив, по ширині)

2 вільних рядка

Текст статті, викладений згідно з вимогами ВАК з виділенням напівжирним шрифтом усіх необхідних елементів (шрифт Times New Roman, 14 пт, по ширині).

Наприклад:

Постановка проблеми. Криволіній поверхні.....

1 вільний рядок

Рис. 1. Епюр…….(14 пт, таблиця з недрукованими границями, по центру)

1 вільний рядок

Подальший текст статті (шрифт Times New Roman, 14 пт, по ширині)

1 вільний рядок

Таблиця 1 (14 пт, справа)

Назва таблиці (14 пт, по центру)

(таблиця)

1 вільний рядок

Текст тез (Times New Roman, 14 пт, абзац). Тези повинні містити результати впровадження розробок або (та) досліджень(отримані патенти, подані заявки на патенти, публікації у наукових журналах, акти про впровадження та ін.)

Висновки:

2 вільних рядка

Бібліографічний список (14 пт, курсив, по центру)

1 вільний рядок

1. Прикладна геометрія та інженерна графіка. Спеціальні розділи. Випуск 1. / [С.М. Коваль, М.С. Румен, С.І. Пусенко та ін.]. Редакційно-видавничий відділ Луцького національного технічного університету. – Луцьк: ЛНТУ, 2006. – 256 с.

Термін подання тез – до 10 квітня 2012 р., вартість – 10 грн./стор.

Видання збірки тез у травні 2012 р.

КАФЕДРА НАРИСНОЇ ГЕОМЕТРІЇ, ІНЖЕНЕРНОЇ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ НТУУ „КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”

Зав. кафедри д.т.н., проф. Ванін В.В.

Last Updated on Sunday, 11 March 2012 19:53