Проектування глибокорозпушувачів з урахуванням деяких аспектів деформування ґрунту

В.І.Ветохін, канд. техн. наук

Анотація

В статті описаний приклад проектування деяких параметрів глибокорозпушувачів на основі аналізу та моделювання деформації ґрунту з урахуванням його властивостей, зокрема, різниці міцності ґрунту на стиск та розтягування. Наведений приклад реалізації теоретичних висновків у конструкції розпушувача типу «ПРН». глибокорозпушувач ґрунту, проектування, енергомісткість, деформування ґрунту, властивості ґрунту

В статье описан пример проектирования параметров глубокорыхлителей на основе анализа и моделирования деформации почвы с учетом ее свойств, в частности, разницы прочности почвы на сжатие и растяжение. Приведен пример реализации теории в конструкции рыхлителя типа «ПРН».

In article it is devoted to the example of the design of parameters subsoilers and chisel plow on the basis of analysis and modeling of deformation of the soil taking into account its property, specifically the difference between the soil compression strength and its tensile strength. The example of the realization of the theory in the constructing of the soil cultivating tool of “PRN” type is also given.

Стаття повністю

Last Updated on Sunday, 10 April 2011 06:50