До 125-річного ювілею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" видано книгу, присвячену його історії та сьогоденню. Вона називається "КПІ: друге століття. Продовження традицій".
В цьому томі висвітлено роботу факультетів і підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського та здобутки його наукових шкіл, а також його інноваційну діяльність і принципи, на яких ніні не обґрунтовується освітній процес в університеті та науково-дослідна діяльність його колективу. А ще – окреслено шляхи його подальшого розвитку.
«Підготовка змістовної частини цього видання забезпечила велику кількість співробітників нашого університету, – дозволив заступник головного редактора, голова Вченої ради КПІ академік НАН України Михайло Ільченко, представляючи сигнальний примірник книги на засіданні ректорату 21 серпня, – а сприяло реалізації цього проекту ще понад 80 осіб. , які працюють у різних наших підрозділах».
І це дійсно так: серед її авторів – керівники університету та очільники й працівники навчально-наукових інститутів і факультетів; ветерани КПІ, для яких історія університету – це важлива частина їхнього життя; та наукові викладачі співробітників підрозділів, що своєю працею творять його історію ні. І ще десятки політехніків, які в тому чи іншому способі сприяли підготовці цього видання.
Цікаво, що новиною для вітчизняної видавничої справи особливостями цієї книги є використання в ній QR-кодів, які можна докладніше ознайомитися з тими чи іншими епізодами життєдіяльності університету: прочитавши ці коди за допомогою смартфона, можна переглянути кадри старої кінохроніки, сучасні відеоматеріали, прочитати різноманітні публікації. . . про КПІ ім. Ігоря Сікорського.
< Prev | Next > |
---|