Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки
E-mail Print PDF

7 корпус

Center for International Education Igor Sikorsky KPI

Основним напрямком наукових досліджень кафедри є геометричне моделювання об’єктів, явищ та технологічних процесів в рамках наукової спеціальності 05.01.01 “Прикладна геометрія, інженерна графіка”.
Викладачі та аспіранти кафедри приймають участь у багатьох міжнародних конференціях з проблем прикладної геометрії, зокрема у 10 всесвітній конференції з геометрії та графіки.
Викладачами кафедри опубліковано понад 1200 наукових праць.
Кафедрою підготовлено 15 докторів технічних наук: Павлов А.В. (1966 р.), Корабельський В.І. (1987 р.), Надолинний В.О. (1989 р.), Бадаєв Ю.І. (1991 р.), Гумен М.С. (1992 р.), Грибов С.М. (1995 р.), Ванін В.В. (1996 р.), Мартин Е.В. (2000 р.), Власюк Г.Г. (2000 р.), Дорошенко Ю.О. (2002 р.), Юрчук В.П. (2002 р.), Шепель В.П. (2004 р.), Ветохін В. І (2010 р.)., Вірченко Г. А. (2011 р.), Гумен О. М. (2011 р.) та більш 45 кандидатів наук.

 

Read more...
 

Учбові завдання з дисциплін кафедри

E-mail Print PDF

1. Варіанти завдань для лабораторної роботи з теми "Розрізи прості" для студентів ФЄЛ. Укладач Воробйов О. М., Лазукова Г. О.

2. Варіанти завдань з теми "Розрізи складні" для студентів ФЄЛ. Укладач Воробйов О. М., Лазукова Г. О.

3. Варіанти завдань з теми "Розрізи складні" для студентів усіх спеціальностей. Укладачі: Воробйов О. М., Подима Г. С.

4. Методичні вказівки для розвязання задачі "Побудова натуральної величини трикутника за допомогою заміни площин проекцій" для ФБТ. Укладач: Коломийчук Н. М.

5.  Варіанти завдань для лабораторної роботи "Плоский контур" з комютерної графіки для студентів ММІ

6. Варіанти завдань для лабораторної роботи з теми "Плоский контур" для студентів ФММ. Укладач Мудрак Ю. М.

7.  Варіанти завдань для лабораторної роботи з теми "Плоский контур 2" для студентів ФММ. Укладачі Голова О. О., Мудрак Ю. М.

8. Варіанти завдань для лабораторної роботи з теми "Масиви"

Укладач Мудрак Ю. М.

9. Варіанти завдань для лабораторної роботи з теми "Розрізи прості" для студентів ІПСА. Укладачі: Надкернична Т. М., Лебедєва О. О.
Варіанти 1-6Варіанти 7-12; Варіанти 13-18; Варіанти 19-24; Варіанти 25-30

10. З'єднання нарізеві.

Варіанти завдань.

Розрахунок і позначення крипільних виробів

Приклад виконання з розрізом по шпильці

Приклад виконання з розрізом по болту

Приклад специфікації

11. КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ТЕМИ «НАРІЗЬ» КУРСУ «ІНЖЕНЕРНА ГРАФІКА» Методичні вказівки до програмованого контролю і варіанти завдань для студентів інженерно-фізичного факультету Електронне навчальне видання / (Уклад. Коломієць Н.Я. -Київ, НТУУ "КПІ", 2013р. -15 С)

12. Завдання для роботи з проекційного креслення (аксонометрія) в системі AutoCAD (ФЕЛ, групи ДК)

13.Приклади завдань для контрольної роботи з нарисної геометрії з теми "Заміна площин проекцій"

Варіант 1

Варіант 2

Варіант 7

 

Новини

E-mail Print PDF

Вітаємо студентів-переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ»!

Результати ! етапу Олімпіади відображені в наказі ректора.

Наказ про нагородження


З 1998 року Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) докладали зусиль, щоб підтримати та відзначити талановитих жінок-науковців та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.
Українська Премія є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці». http://forwomeninscience.in.ua/

Патронат – Національна комісія України у справах ЮНЕСКО. Адреса місцезнаходження: Михайлівська пл., 1, Київ 01018. Детальніше – http://mfa.gov.ua/ua/page/open/id/5046

Науковий партнер – Національна Академія Наук України. Адреса місцезнаходження – вулиця Володимирська, 54м. Київ, 01030.
Детальніше – http://www.nas.gov.ua

Організаційний партнером Програми є Громадська організація «Центр «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності». Адреса місцезнаходження Організатора: вулиця Миколи Грінченка, 4, м. Київ, 03680
Детальніше – http://csr-ukraine.org/


 

Вітаємо студентку ФЕА, гр.ЕД-71 Александрову Дашу - призера II етапу Всеукраїнської олімпіади з нарисної геометрії ! Дарья Александрова отримала Диплом ІІІ ступеня. Олімпіада проходила в м. Харкові, в ній прийняли участь студенти найкращих ВНЗ України, і стати однією з найкращих в Україні, це дійсно велике досягнення!

!Дарья АлександроваДарья Александрова на олімпіаді в Харкові 

 

26-27 квітня відбулась VІІ  конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених"

Дякуємо всіх учасників за цікаві доповіді!

Збірник тез конференції


 

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки
здійснює підготовку аспірантів та докторантів за спеціальностю

05.01.01 "Прикладна геометрія, інженерна графіка"

ПРОГРАМА основного вступного випробування до аспірантури із спеціальності  "Прикладна геометрія, інженерна графіка"

 


 

Інноваційна он-лайн технологія вивчення іноземних мов від "Академії Навичок" (Skills Academу).

22 лютого 2017 року було підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» щодо залучення студентів та викладачів до вивчення англійської мови.

Тепер зареєструвавшись на сайті http://www.lingva.ua/ ви можете розпочати БЕЗКОШТОВНЕ вивчення англійської мови або покращити знання та навички володіння англійською мовою.

Після реєстрації вам потрібно буде пройти тест для визначення вашого рівня володіння англійською мовою, за результатами навчання ви отримаєте сертифікат.
_________________________________

ПЕРША НАУКОВА СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА http://industriya.com [1] запрацювала і пропонує свої послуги науковцям та інвесторам! КОРИСТУВАЧІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ СКОРИСТУВАТИСЬ НАСТУПНИМИ СЕРВІСАМИ: - обєднання в групи та клуби за інтересами та фахом, - публікація наукових статей за класіфікатором УДК ( планується визнання фахового видання та долучення до импактфактору) - додавання новин науки і техніки - дошка оголошень - власний блог - власний фото каталог Та ще багато інших сервісів, які будуть поступово додаватись на користь корситувачів.

Last Updated on Sunday, 24 June 2018 20:27 Read more...