Оголошено конкурс на заміщення посади ректора КПІ

18/03/24 на сайті Міністерства освіти і науки України оголосили про конкурс на заміщення посади ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського. Строк подання заяв — два місяці від дня опублікування оголошення.
Наказ про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КПІ.
Подробиці — на сайті МОН.

До 31 травня 2024 року в Київській політехніці мають обрати представників для участі у голосуванні на виборах ректора.
Нині вже сформували склад організаційного комітету виборів та склад виборчої комісії. Вони забезпечуватимуть контроль правових і процедурних засад виборчого процесу, його прозорість і демократичність.
Ознайомитися з членами організаційного комітету та складом виборчої комісії можна в наказі — за посиланням.
Нагадаємо, згідно з наказом МОН вибори ректора відбудуться 11 червня 2024 року.
Повноваження чинного ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського завершуються 8 липня 2024 року.

Затверджено алгоритм висунення кандидатів.

Трудовий колектив може висунути необмежену кількість кандидатів на посаду ректора.
Кандидатів рекомендовано обирати таємним голосуванням.
На висунення кандидатів трудові колективи мають два місяці.
З алгоритмом висунення претендентів можна ознайомитися в розпорядженні.

Last Updated on Monday, 18 March 2024 18:38