ПОДОВЖЕНО терміни проведення другого календарного контролю осіннього семестру 2023/2024!

???? З метою якісного проведення другого календарного контролю в осінньому семестрі 2023-2024 н. р. в умовах нестабільного мобільного зв’язку та роботи деяких інтернет провайдерів, терміни проведення та виставлення результатів другого календарного контролю (КК) осіннього семестру 2023/2024 подовжено до 23:59 20.12.2023 (розпорядження).

???? Нагадуємо, КК виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно з рейтинговою системою оцінювання (РСО). Результати КК заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.

???? Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по КК, чи можна виправити результати КК, що таке «НВ», «А», «НА» та відповіді на інші запитання читайте за посиланням.

Термін другого календарного контролю: 04 грудня – 20 грудня 2023