Доступ до ASTM Compass

Наукова спільнота КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав доступ до бази ASTM Compass.

ASTM Compass® – це велика колекція провідних галузевих стандартів і технічної інформації (журнальні публікації, монографії, дослідницькі звіти тощо), розроблена Американським товариством випробувань і матеріалів ASTM International.

Колекція містить матеріали з різних галузей знань, зокрема: аерокосмічна, хімічна, цивільна інженерія, навколишнє середовище, геологія, здоров'я та безпека, механічна, ядерна, нафтова галузі, матеріалознавство, сонячна енергетика та багато інших.

ASTM Compass використовується понад 2000 університетами по всьому світу як ключове джерело технічних стандартів для студентів, професорів/викладацького складу, аспірантів і дослідників.

Звертаємо вашу увагу: усі документи доступні лише в режимі перегляду.

Доступ триватиме до 31.12.2025 року в локальній мережі університету за зверненням: https://compass.astm.org/