Щорічна конференція «Жінки ядерної сфери України»

пятница в 09:00 UTC+02
Открытое · Организатор: WiN Ukraine
Онлайн-мероприятие
У Києві відбудеться ІІ Щорічна конференція «Жінки ядерної сфери України»
27 листопада 2020 року в Києві у Президент Готелі пройде ІІ Щорічна конференція «Жінки ядерної сфери України»/«Women in Nuclear Ukraine».
Захід присвячується висвітленню важливих питань ядерного сектору України та механізмам їх вирішення, зокрема:
- розвитку гендерної рівності в ядерній галузі;
- огляду національного потенціалу України, кар’єрного зросту в ядерній енергетиці;
- профтехосвіти, дефіциту та актуалізації профільних спеціальностей галузі;
- перспектив науки, технологій, інновацій та розвитку ядерного сектору;
- стійкості національної безпеки в контексті екологічної, ядерної та кібербезпеки.
До участі у конференції будуть залучені перші особи держави та Уряду, промисловості, бізнесу та науки, світові експерти, лідери міжнародних організацій.
Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» - «WiN Ukraine», за підтримки шведського та норвезького регуляторних органів і Посольства США.
Як відвідати захід:
У зв’язку з карантинними заходами, пов’язаними з Covid-19, кількість запрошених та присутніх осіб на Конференції буде обмежена. Для широкого кола аудиторії захід буде доступний в режимі онлайн.
Виступи доповідачів транслюватимуться у прямому ефірі англійською та українською мовами.
27.11 будуть надані посилання на програму та прямий ефір Конференції.
+ 38 0 800 301 887‬ Лілія
Меньше