Карантин 2020 в КПІ (04.08.2020, новини за тиждень)

COVID-19 у КПІ: курсанти одужують. Дані на 18:00 4 серпня

Нових випадків захворювання на COVID-19 серед курсантів і студентів КПІ не виявлено.

П'ятьох курсантів після отримання негативного тесту на COVID-19 виписано з Київської міської клінічної лікарні №4. Наразі вони очікують повторний тест у гуртожитку №12.

Якщо другий тест буде негативний, курсанти зможуть поїхати додому.

Стан усіх хворих задовільний.

Станом на 4 серпня загальна кількість хворих залишається 134 особи. З 23 липня усі хворі й контактні особи перебувають на ізоляції в профілакторії студмістечка і в гуртожитку №12, де виявлено захворювання на COVID-19 серед курсантів і офіцерів Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації.

Стан хворих цілодобово контролюють лікарі. Усіх осіб, які перебувають на карантині, повністю забезпечено харчуванням, питною водою та засобами індивідуального захисту.

Оновлені сценарії розвитку пандемії коронавірусу в регіонах України від наших науковців можна переглянути за посиланням (http://wdc.org.ua/uk/covid19-project).

Шановні студенти, курсанти та співробітники! Дотримуйтесь вимог карантину та будьте соціально відповідальними: тримайте дистанцію, провітрюйте приміщення, мийте руки або обробляйте їх антисептиком!

Last Updated on Tuesday, 04 August 2020 16:24