Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новини

E-mail Print PDF

28 жовтня 2019 року відбулося урочисте відкриття аудиторії ім. академіка Анатолія Володимировича Павлова. Наш колектив приймав поважних гостей з інших кафедр університету, аграрної академії, авіаційної академії та академії будівництва. 
Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів

Розклад роботи атестаційної комісії ФМФ 2019 рік
Графік роботи Відбіркової комісії в період прийому документів до магістратури

25 - 26 квітня 2019 р.  відбулась VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених», присвячена 100-річчю з дня народження академіка Анатолія Володимировича Павлова.

За матерілами доповідей видано Випуск 8 "Матеріали доповідей VІІІ-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених".

Випуск 8


 

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної
графіки здійснює підготовку аспірантів та докторантів за спеціальністю 05.01.01
"Прикладна геометрія, інженерна графіка"

ПРОГРАМА підготовки аспірантів (PhD) та магістрів кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки

ПРОГРАМА основного вступного випробування до аспірантури із спеціальності  "Прикладна геометрія, інженерна графіка"

ПРОГРАМА додаткового вступного випробування до аспірантури із спеціальності "Прикладна геометрія, інженерна графіка"


Нагадуємо, що корпорація Autodesk з метою підвищення якості та ефективності освітнього процесу, корпорація Autodesk прагне забезпечити установам системи освіти максимальну доступність повнофункціональних версій своїх програмних продуктів, включаючи можливість їх безкоштовного використання для проведення занять у комп'ютерних класах навчальних закладів і установку на особисті комп'ютери викладачів та учнів. Інформуємо Вас про нову ініціативу корпорації Autodesk в галузі освіти - порталі Autodesk Academic Resource Center ( http://www.autodesk.com/academic ), який забезпечує можливість БЕЗКОШТОВНОЮ завантаження і отримання освітніх ліцензій повнофункціональних версій програмних продуктів Autodesk для використання їх у навчальному процесі в комп'ютерних класах освітньої установи.

 

Last Updated on Friday, 08 November 2019 07:32