Список наукових праць

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ Лебедєвої Ольги Олександрівни

Найменування праць

Рукописні або друковані

Назва видавництва, журналу (номер, рік) або номер авторського свідоцтва, номер диплома на винахід

Кількість друкованих аркушів або сторінок разом

Прізвища співавторів праць

1

Формування твердотільних моделей при викладанні курсу "Інженерна комп'ютерна графіка

друкована

Збірник праць XIV Міжнародної Науково-практичної конференції СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ - Мелітополь: ТДАТУ.-2012

4 стор.

Бакалова В. М., Баскова Г. В..

2

Геометричне дослідження процесу дії вібраційного викопуючого органу

друкована

Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн та об’єкти інтелектуальної власності" Випуск 3.- К.: ДІЯ, 2014р.

4 стор.

Онищенко Д. М., Макаров В. Л.

3

Побудова 3-D моделі та виконання її кресленика на прикладі вивчання теми "Подвійне проникнення"

друкована

Матеріали IV-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об'єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених" Випуск 4, -К.% ДІЯ, 2015р. 245 с. з іл.

5 стор.

Баклова В. М., Печонка М.

4

"Розв’язання задач нарисної геометрії методом заміни площин проекцій за допомогою інструментів AUTOCAD"

4 стор.

Надкернична Т. М., Старченко А. І., Бутко А. В.

5

Нова конструкція сівалки-саджалки картоплі

3 стор.

Точинський В.О., Малиновський В. В., Юрчук В. П.

6

Використання метода спряження при створенні геометричної моделі комбінованого ґрунтообробного диска

3 стор.

Святина М. А., Махорін Я. Г., Юрчук В. П.

7

Визначення оптимальних параметрів спряжених поверхонь за напрямом вектора максимальної швидкості обертання

друкована

Матеріали V–ї Всеукраїнської науково-практичної конференції "Прикладна геометрія, дизайн та інноваційна діяльність студентів, аспірантів та молодих вчених"
Випуск 5. - К.ДІЯ, 2016 р.

3 стор.

Юрчук В. П., Махорін Я. Г., Святина М. А.

8

Геометричне моделювання робочих поверхонь культиваторів та пристроїв для обробки ґрунту

друкована

Випуск 5. - К.ДІЯ, 2016 р.

3 стор.

Козловський А. Г., Бакалова В. М., Юрчук В. П.

9

Адитивні технології в реставрації та відтворенні елементів
архітектурних об’єктів

друкована

Матеріали VІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції "Прикладна геометрія, дизайн та інноваційна діяльність студентів, аспірантів та молодих вчених"
Випуск 6. - К.ДІЯ, 2017 рік

6

Гумен О. М.

10

Безгребельна електростанція з секціонованим колесом з лопатями

Випуск 6. - К.ДІЯ, 2017 рік

4

Вознюк Т. А., Півень Н. В., Пурденко Є. П.

11

Geometric Analysis of Turbulent Macrostructure in Jets Laid on Flat Surfaces for Turbulence Intensity Calculation (Геометрическийанализтурбулентноймакроструктуры в струях

Интенсивностьтурбулентности на плоских поверхностях

Расчет)