Аспірантура та докторантура

Правила вступу до аспірантури 2020.

Термін подання документів до 01.07.2020 дистанційно в електронній формі на This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it !

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста). До вступних випробувань допускаються особи, які вчасно подали всі необхідні для вступу документи згідно з правилами прийому

Алгоритм подання документів:

• Заповнити реєстраційну форму відповідно до зразку та надіслати на електронну пошту  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

• Дистанційно подати усі необхідні документи (електронні копії, без підписів викладачів).

• Після завершення карантину підписані оригінали документів подаються до відділу аспірантури та докторантури (1 корпус, каб. 247, години прийому: 09:00-12:30 та 14:00-17:00).

Перелік необхідних документів та вступні випробування

Зразки документів

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки

здійснює підготовку аспірантів та докторантів за спеціальностями:

131 "Прикладна механіка"

ПРОГРАМА основного вступного випробування до аспірантури із спеціальності  131 "Прикладна механіка"

ПРОГРАМА основного вступного випробування до аспірантури із спеціальності  122 "Комп'ютерні науки"

ПРОГРАМА додаткового вступного випробування до аспірантури із спеціальності 122 "Комп'ютерні науки"

ПРОГРАМА з підготовки аспірантів (PhD) і магістрів кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Теми дисертацій (PhD) аспірантів кафедри

Напрямки досліджень, що  пропонуютьсяв вступникам до аспірантури у 2020 році на 2020/2021 н.р.

Предметні комісії для прийому вступних випробувань до аспірантури у 2020 році

Last Updated on Friday, 12 June 2020 12:28