I етап VII Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ» планується у травні 2017 року. Детальна ігформація буде оголошена у березні.
__________________________________

25-26 травня 2016 року кафедрою нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету було проведено І етап VI Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ» у номінаціях:

1. «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Побудова кресленика деталі за її аксонометричним зображенням в системах AutoCAD та КОМПАС»;
  2. «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне моделювання в системі AutoCAD»;
  3. «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ: Тривимірне твердотільне моделювання в системі КОМПАС».

В Олімпіаді прийняли участь 65 студентів 7 інститутів та факультетів НТУУ "КПІ".
Підсумки І етапу V Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ»

Дякуємо всіх учасників та вітаємо переможців!

Last Updated on Sunday, 12 February 2017 10:30