Навчальні посібники та методичні рекомендації

1. Гнітецька Т.В. Електронний підручник Дистанційний курс «Нарисна геометрія» (логін та пароль запитайте у викладача)

3. Оформлення конструкторської документації В.В. Ванін, А.В. Бліок, Г.О. Гнітецька (Навчальний посібник, 2012)

Частини 1,2

Частина 3

Частини 4,5

Частина 6

Частина 7

Частина 8

Частина 9

4. Ванін В.В., Перевертун В.В., Надкернична Т.М. Комп'ютерна інженерна графіка в середовищі AUTOCAD: Навч. посібник.- К.:Каравела, 2005.-336с.

5. Бакалова В.М., Макаренко М.Г., Юрчук В.П. Використання АutoCAD в інженерній графіці. Практикум для студентів техн. напрямів підготовки.- К:, «Омега-Л, 2009,-76 с

6. ВИВЧЕННЯ ПРАВИЛ ОФОРМЛЕННЯ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДРУКОВАНОГО ВУЗЛА
Укладачі: Коломийчук Наталія Миколаївна, Перевертун Валентина Вікторівна

7. Деталювання креслеників загального виду 2011 р. Навчальний посібник Укладачі:Гетьман О.Г., Білицька Н.В., Баскова Г.В., Ветохін В.І.

8. Навчальний посібник для самостійної роботи студентів при вивченні теми "Розробка робочих креслеників та ескизів деталей при вивченні дисципліни "Інженерна графіка для студентів усіх спеціальностей" 2009 р. Укладачі: В. В. Ванін, О. М. Воробйов, А. Є. Ізволенська, Н. А. Парахіна

9. Ванін В.В., Перевертун В.В., Надкернична Т.М. Комп'ютерна інженерна графіка в середовищі AUTOCAD: Навч. посібник.- К.:Каравела, 2005.-336с.

Last Updated on Friday, 23 January 2015 18:18