Всеукраїнська студентська олімпіада з нарисної геометрії

3  грудня 2014 року на кафедрі нарисної геометрії, інженерної та компютерної графіки відбувся І етап всеукраїнської  студентської олімпіади з нарисної геометрії.

Переможці олімпіади:

І місце - Роспопчук Михайло Михайлович, гр. ЕС-41, ФЕА, викладач Коваль Г. М.
ІІ місце - Гетьман Тарас Віталійович, гр. МП-41, ММІ, викладач Залевський С. В.
              Дмитренко Віталій Костянтинович, гр. ПГ-41, викладач Допіра Г. Г.
              Чорний Ігор Ігорович, гр. МТ-42, ММІ, викладачі Ванін В. В., Парахіна Н. А.
ІІІ місце - Крупський Андрій Михайлович, гр. ЕД-41, ФЕА, викладач Коваль Г. М.
               Притула Ольгга Анатоліївна, гр. ПБ-42, ПБФ, викладачі Баскова Г. В., Ізюменко Т. В.

Заохочувальні місця - Трибрат Конствнтин Олександрови, гр. МТ-41, ММІ, викладачі Ванін В. В., Овсієнко Л. Г.
                               Кожемякін Микита Олександрович, гр. ЕП-42, ФЕА, викладачі  Гнітецька Г. О., Гнітецька Т. В.
                               Горбань Денис Володимирович, гр. ПБ-42, ПБФ, викладач Баскова Г. В.
                               Каньоса Роман Васильович, гр. ПК-42, ПБФ, викладач Баскова Г. В.
                               Нікітіна Єлізавета Володимирівна, гр. ПБ-42, ПБФ, викладачі Баскова Г. В., Ізюменко Т. В.
                               Артьомов Андрій Олександрович, гр. МТп-41, ММІ, викладачі Ванін В. В., Парахіна Н. А.

Last Updated on Tuesday, 09 December 2014 12:31