Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Студентське конструкторське бюро

E-mail Print PDF

Студентське конструкторське бюро "Прикладна геометрія, дизайн та обєкти інтелектуальної власності" набуло офіційного статусу. Історія СКБ, перспективи і поточні роботи будуть відображені на сайті. Бажаючим ознайомитись з роботою бюро і приняти участь пропонуємо звертатись до д.т.н. проф. Юрчука Володимира Петровича та Вознюка Тараса Анатолійовича.

________________________________________

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

29 квітня 2020 року на  кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбудетьсяь IX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених».

Вимоги до тез конференцій

Шаблон оформлення статті

Форма заявки на участь у конференції

Тези повністю
______________________________

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ НА ФІЗМАТІ

26-27 квітня 2018 року на  кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбулась VІІ  Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених».

Вимоги до тез конференцій

Шаблон оформлення статті

Форма заявки на участь у конференції

Mіжвузівський збірник наукових праць студентів, аспирантів та молодих вчених

Випуск 9 (2020 рік)

Матеріали доповідей ІХ-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених"


 

Випуск 8 (2019 рік)

"Матеріали доповідей VІІІ-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених"

Тези повністю


 

Випуск 7 (2018 рік)

Матеріали доповідей VІІ-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених"

Випуск 6 (2017 рік)
Тези повністю

Випуск 5 (2016 рік)
Тези повністю
_____________________
Матеріали доповідей V-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених".

Випуск 4 (2015 рік)
Матеріали доповідейІ V-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених".
Тези повністю

Матеріали доповідей VІ-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених".

На кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки фізико-математичного факультету 22-23 квітня 2014 року відбулась ІII-я Наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених "Прикладна геометрія, дизайн та об’єкти інтелектуальної власності".

У ній взяли участь 38 студентів, а також 25 аспірантів з прикладної геометрії та комп'ютерних наук з різних факультетів та інститутів НТУУ "КПІ" та ще представники 7 вищих навчальних закладів України. За результатами наукової конференції видано збірник тез з 63 статей на 230 сторінках.

Детальніше

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспирантів та молодих вченихї  "Прикладна геометрія, дизайн та об'єкти інтелектуальної власності".

Конференція відбулася 22-23 квітня 2013 року в НТУУ "КПІ"  за адресою:   м. Київ, НТУУ «КПІ», пр. Перемоги 37, корп. № 7, аудиторія 826, кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки фізико-математичного факультету НТУ "КПІ".

Програма проведененя конференції, умови публікації статей та тез

Вимоги до тез конференції

КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

„ПРИКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ, ДИЗАЙН ТА ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ”

Дата проведення  15-16 травня 2012 р.

Дата проведення 15-16 травня 2012 р.

Робота конференції буде проходити за такими секціями:

1. Геометричне моделювання фізичних явищ та процесів;

2. Моделювання в технічній естетиці та дизайні;

3. Комп’ютерні технології та прикладна геометрія;

4. Науково-педагогічна організація навчального процесу;

5. Виконання патентних досліджень та подача заявок на винаходи;

6. Фізико-математичне моделювання явищ та процесів;

22 січня в прямому ефірі студії "Майдан" Київської державної регіональної телерадіокомпанії відбулася чергова програма "Контраверза" кандидата філософських наук і радіоведучої Марини Препотенської. Гостем студії був доктор технічний наук, професор фізико-математичного факультету, керівник наукової Лабораторії студентів ФМФ "Прикладна геометрія. Дизайн. Інноваційна діяльність" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Володимир ЮРЧУК. Йшлося про винаходи і відкритття та проблеми їхнього впровадження в Україні.

Прослухати програму http://kpi.ua/12-01-22

 

Last Updated on Friday, 26 June 2020 15:53