7 корпус

Основним напрямком наукових досліджень кафедри є геометричне моделювання об’єктів, явищ та технологічних процесів в рамках наукової спеціальності 05.01.01 “Прикладна геометрія, інженерна графіка”.
Викладачі та аспіранти кафедри приймають участь у багатьох міжнародних конференціях з проблем прикладної геометрії, зокрема у 10 всесвітній конференції з геометрії та графіки.
Викладачами кафедри опубліковано понад 1200 наукових праць.
Кафедрою підготовлено 15 докторів технічних наук: Павлов А.В. (1966 р.), Корабельський В.І. (1987 р.), Надолинний В.О. (1989 р.), Бадаєв Ю.І. (1991 р.), Гумен М.С. (1992 р.), Грибов С.М. (1995 р.), Ванін В.В. (1996 р.), Мартин Е.В. (2000 р.), Власюк Г.Г. (2000 р.), Дорошенко Ю.О. (2002 р.), Юрчук В.П. (2002 р.), Шепель В.П. (2004 р.), Ветохін В. І (2010 р.)., Вірченко Г. А. (2011 р.), Гумен О. М. (2011 р.) та більш 45 кандидатів наук.

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки вважає основною метою викладання інженерно-графічних дисциплін, привиття студентам навичок:

• геометричного моделювання технічних об’єктів та їх параметризація;
  • конструювання типових елементів технічних об’єктів.

Обсяг дисциплін, що викладаються кафедрою постійно розширюється:

• у 1968 році на старших курсах шести факультетів конструкторського спрямування була введена нова дисципліна "Основи художнього конструювання (технічний дизайн)".
  • з 1991 року курси комп'ютерної графіки викладаються кафедрою майже на всіх факультетах КПІ, і з 1992 року кафедра носить назву "Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки".
  • з 1996 році наша кафедра  входить до складу фізико-математичного факультетуі, і, крім традиційних для кафедри дисциплін, наші викладачі читають студентам факультету наступні курси:
      інформатика (засновник циклу проф. Грибов С.М.),
      диференціальна геометрія та топологія (доц. Залевський В.Й.),
      методика викладання інформатики (доц. Гнiтецька Г.О.),
      методика викладання комп'ютерного дизайну (доц. Гнiтецька Т.В.).

Адреса кафедри: Київ, Проспект Перемоги 37, корпус 7, кімн. 815
Телефон: (8 044) 204 94 46