Шановні колеги!

Пропонуємо розглянути і, у випадку зацікавленості з Вашого боку, розпочати контакти з вченими Познанської політехніки, маючи на меті формування спільних (з польськими вченими)
консорціумів для подачі проектних пропозицій у відповідності до матеріалів, що додаються:

Лист з пропозицією про співпрацю

Основні напрями наукових інтересів з боку Польскої сторони
_____________________________________________

Французька весняна школа

З 29 травня по 1 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходитиме Французька весняна школа. Захід організовано спільно з Університетом Лотарингії, науково-дослідною лабораторією LORIA (Université de Lorraine/LORIA) та КПІ ім. Ігоря Сікорського у рамках програми ЄС “Erasmus+”, кредитна мобільність.

Лекції у рамках Французької весняної школи будуть читати професори Університету Лотарингії (Французька Республіка). Із профайлами професорів можна ознайомитися на вебсайті http://mobilnist.kpi.ua/french-spring-school-2017/

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки

здійснює підготовку аспірантів та докторантів за спеціальностю
131  "Прикладна механіка",
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ   "Прикладна геометрія, інженерна графіка"

Увага! телефон гарячої лінії відбіркової комісії ФМФ

095-106-99-82
________________________________

28-29 квітня 2017 року на  кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».пройшла VІ  Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених», за матеріалами доповідей якої був надрукований збірник Випуск 6,що пропонується до уваги нижче.
Матеріали доповідей VІ-ої  конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених"
______________________________________

VI Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених з математики та фізики

На сайті http://mathconf.ukma.edu.ua/ відкрито реєстрацію для участі в VI Всеукраїнській науковій конференції молодих вчених з математики та фізики.

Докладніше про конференцію

Розклад занять II семестр 2016-2017
________________________________

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського»  запрошує Вас взяти участь у VІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених».

Конференція відбудеться 28 – 29 квітня 2017 року, аудиторія № 805, кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Програма конференції та умови участі
Вимоги до тез конференції
__________________________

Інноваційна он-лайн технологія вивчення іноземних мов від "Академії Навичок" (Skills Academу).

22 лютого 2017 року було підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» щодо залучення студентів та викладачів до вивчення англійської мови.

Тепер зареєструвавшись на сайті http://www.lingva.ua/ ви можете розпочати БЕЗКОШТОВНЕ вивчення англійської мови або покращити знання та навички володіння англійською мовою.

Після реєстрації вам потрібно буде пройти тест для визначення вашого рівня володіння англійською мовою, за результатами навчання ви отримаєте сертифікат.
_________________________________

ПЕРША НАУКОВА СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА http://industriya.com [1] запрацювала і пропонує свої послуги науковцям та інвесторам! КОРИСТУВАЧІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ СКОРИСТУВАТИСЬ НАСТУПНИМИ СЕРВІСАМИ: - обєднання в групи та клуби за інтересами та фахом, - публікація наукових статей за класіфікатором УДК ( планується визнання фахового видання та долучення до импактфактору) - додавання новин науки і техніки - дошка оголошень - власний блог - власний фото каталог Та ще багато інших сервісів, які будуть поступово додаватись на користь корситувачів.

Професор нашої кафедри Ветохін В.І. взяв участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Науково-технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві».

Конференція проходить в щорічно жовтні місяці в Науково-практичному центрі НАН Білорусі з механізації сільського господарства в місті Мінську.

Коротка інформація і фотозвіт про конференції

Новини від корпорації Autodesk

З метою підвищення якості та ефективності освітнього процесу, корпорація Autodesk прагне забезпечити установам системи освіти максимальну доступність повнофункціональних версій своїх програмних продуктів, включаючи можливість їх безкоштовного використання для проведення занять у комп'ютерних класах навчальних закладів і установку на особисті комп'ютери викладачів та учнів. Інформуємо Вас про нову ініціативу корпорації Autodesk в галузі освіти - порталі Autodesk Academic Resource Center ( http://www.autodesk.com/academic ), який забезпечує можливість БЕЗКОШТОВНОЮ завантаження і отримання освітніх ліцензій повнофункціональних версій програмних продуктів Autodesk для використання їх у навчальному процесі в комп'ютерних класах освітньої установи.
_____________________________________

Last Updated on Saturday, 27 May 2017 16:05