ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (КПІ ім. Ігоря Сікорського) запрошує Вас взяти участь у VІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених», присвяченої 100-річчю з дня народження д.т.н. Павлова А.В.

Конференція відбудеться 25 – 26 квітня 2019 року за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус № 7, аудиторія № 805, кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Навчання та викладання в Університеті Малаги (Іспанія)

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної
графіки здійснює підготовку аспірантів та докторантів за спеціальністю 05.01.01
"Прикладна геометрія, інженерна графіка"

ПРОГРАМА підготовки аспірантів (PhD) та магістрів кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки

ПРОГРАМА основного вступного випробування до аспірантури із спеціальності  "Прикладна геометрія, інженерна графіка"

ПРОГРАМА додаткового вступного випробування до аспірантури із спеціальності "Прикладна геометрія, інженерна графіка"

Нагадуємо, що корпорація Autodesk з метою підвищення якості та ефективності освітнього процесу, корпорація Autodesk прагне забезпечити установам системи освіти максимальну доступність повнофункціональних версій своїх програмних продуктів, включаючи можливість їх безкоштовного використання для проведення занять у комп'ютерних класах навчальних закладів і установку на особисті комп'ютери викладачів та учнів. Інформуємо Вас про нову ініціативу корпорації Autodesk в галузі освіти - порталі Autodesk Academic Resource Center ( http://www.autodesk.com/academic ), який забезпечує можливість БЕЗКОШТОВНОЮ завантаження і отримання освітніх ліцензій повнофункціональних версій програмних продуктів Autodesk для використання їх у навчальному процесі в комп'ютерних класах освітньої установи.

Last Updated on Monday, 25 February 2019 19:51