12 червня 2024р. відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Прикладна геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності» на базі кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Національного технічного університету України «КПІ»  імені Ігоря Сікорського. Співорганізаторами конференції є Академія наук вищої освіти України та Українська асоціація з прикладної геометрії.

Міжнародний Програмний комітет представляли українські вчені та зарубіжні колеги, зокрема: Oksana Budnyk (University of Occupation Safety Management in Katowice, Poland); Pavlo Mamontov, PLC Engineer, Premiere Automation, USA.

За результатами проведеного заходу підготовлено збірник - ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Прикладна геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності»: зб.наук.праць ХІІІ Міжн. наук.-практ. конф., 12 червня 2024р. Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. 154 с., у якому  представлено наукові праці учасників конференції.

Збірник Випуск 13

Last Updated on Tuesday, 25 June 2024 18:03