Про доступ до залікових відомостей та вимикання електропостачання

Повідомлення ДНВР

• Враховуючи тривалі відключенні електроенергії та для належного завершення процедури внесення результатів до відомостей семестрового контролю з дисциплін (освітніх компонентів), для яких семестровий контроль проводиться у вигляді заліків, доступ до даних відомостей буде відкритим в системі Електронний кампус до завершення екзаменаційної сесії (до 22.06.2024).
  • Звертаємо увагу здобувачів вищої освіти щодо необхідності своєчасного інформування викладачів, кураторів груп та керівництва кафедрами про виникнення об’єктивних поважних обставин, що унеможливлюють участь в навчальному процесі, своєчасну здачу передбачених індивідуальним навчальним планом видів робіт та участь в контрольних заходах.
  • Водночас звертаємо увагу здобувачів, що подовження відкритого стану відомостей не зобов'язує викладачів приймати заборгованості увесь цей час у випадку, якщо у здобувачів вищої освіти не було поважних причин, що обумовили невиконання індивідуальних планів протягом семестру.

Last Updated on Friday, 07 June 2024 11:51